Uzstādīšana

Kā darbojas centrālais putekļu sūcējs

BEAM centrālo puteķļu sūcēju sistēmās tiek izmantas īpaši izstrādātas caurules, kas tiek uzstādītas jūsu mājas sienās, lai 100 % aizvāktu netīrumus, putekļus un alergēnus no dzīvojamās zonas uz centrālo energobloku, kas atrodas garažā, saimniecības telpā vai pagrabā.

Lai aktivizētu sistēmu, vienkārši ievietojiet vieglo šļūteni centrālā vakuumsūkņa sienas pievades vārstā. Vairumam māju parasti būs viens vakuumsūkņa pievades vārsts uz stāvu, kas visā mājā vidēji ir trīs. Elastīgā un vieglā šļūtene un pievades sistēma ļauj viegli pārvietoties no istabas uz istabu bez vajadzības pārbīdīt smago statenisko putekļu sūcēju vai stumt putekļu tvertni aiz sevis, kas parasti ietriecas sienās vai vērtīgās mēbelēs.

BEAM centrālo putekļu sūcēju sistēmas ir daudz klusākas par pārnesamiem putekļu sūcējiem, jo centrālo putekļu sūcēju energobloks ir novietots ārpus dzīvojamās zonas, savukārt pārnesamā putekļu sūcēja dzinējs atrodas tajā pašā telpā, kuru uzkopjat.

  1. Caurules, kas ierīkotas caur interjera sienām, bēniņiem pagraba un tehniskajām telpām, savieno vakumsūkņa pievades ar energobloku.
  2. Ikviens stratēģiski novietots pievades vārsts ļauj sūkt putekļus aptuveni 65-75 kvadrātmetru rādiusā.
  3. Energobloks atrodas prom no dzīvojamās zonas, kas parasti ir pagrabs, garāža vai ar ventilāciju aprīkota saimniecības telpa.
  4. Papildus tīrīšanas ērtībām iespējams iebūvēt tādus novatoriskos aksesuārus, kā VacPan rīks.
  5. Tādi dažādi piederumi, kā piederums spraugām, putekļu slaucīšanai un audumiem, ļauj sūkt putekļus no jebkāda veida virsmām. 
  6. Izsūknēšana notiek uz āru vai caur HEPA filtra sistēmu, lai iekštelpās paliktu vienīgi tīrs gaiss.