Bojājumu noteikšanas/bieži uzdoto jautājumu

Vai BEAM sistēma var tikt uzstādīta manā esošajā mājā?

Jā! Praktiski jebkura māja, sākot ar jaunām līdz gadu desmitiem vecām, var izbaudīt BEAM sistēmas, ko pāris stundu laikā bez lielas nekārtības vai sienu graušanas ir uzstādījuši mūsu profesionālie uzstādītāji, tīrīšanas spēku. Sazinieties ar savu izplatītāju, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Vai es varu izmantot savu centrālā putekļu sūcēja sistēmu, lai uzkoptu cietkoksnes, vinila vai keramisko flīžu grīdas?

Jā! Izmantojiet neizolētas grīdas rīkus vai uzstādiet vienu no mūsu vispopulārākajiem variantiem - VacPan™ automātisko liekšķeri. Tā ir ideāli piemērota gružu savākšanai virtuvē, vannas istabā vai priekšnamā. Vienkārši slaukiet automātiskās liekšķeres virzienā, ar kāju pirkstu aizskariet slēdzi un izmantojiet sava BEAM produkta jaudu, lai nekavējoties tos aizvāktu. Vairs nekādu liekšķeru vai noliekšanos, lai paceltu saslaucītos gružus.

Kā lai es uzturu savu BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu?

BEAM sistēmām prakstiski nav nepieciešama apkope. Tai nekad nav nepieciešams veikt eļļošanu vai tīrīšanu. BEAM filtriem ir ekskluzīvs pašattīrīšanās dizains, ko izstrādājuši GORE-TEX® auduma ražotāji, kas ir piecas reizes izturīgāks par citiem vadošajiem filtrācijas materiāliem. Filtrs nokrata netīrumus un aizsargā dzinēju, lai BEAM sistēma ikreiz darbotos kā jauna. Tādēļ, ka filtrs ir pastāvīgs, nav nepieciešamība nomainīt netīros maisus. Vienīgi iztukšojiet netīrumu uzkrājēju divas līdz trīs reizes gadā.

Kā BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma darbojas?

Lai būtu vieglāka un jaudīgāka tīrīšana, labāka gaisa kvalitāte un mazāks troksnis, BEAM energobloks parasti ir novietots pagrabā vai garāžā un savienots ar ērtajām pievadēm visā mājā ar putekļu sūcēja cauruļu palīdzību. Iespraudiet šļūteni pievadē, un sistēma tiek ieslēgta ar slēdzi uz šļūtenes roktura. Daļiņas tiek pilnībā aizvāktas no dzīvojamām zonām un savāktas energobloka netīrumu savācējā.

Kā BEAM sistēma uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti?

Kalifornijas universitātē Deivisā ir klīniski pierādīts, ka BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma pat par 61 % samazina alerģijas simptomus. BEAM sistēma ir efektīvāka netīrumu un alergēnu savākšanā, jo tai ir lielāks un jaudīgāks dzinējs nekā stateniskajiem putekļu sūcējiem - līdz pat piecas reizes jaudīgāks. Pretēji parastajiem putekļu sūcējiem, kas atkārtoti cirkulē putekļus, BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma 100 % gadījumu likvidē sastaptos netīrumus, putekļus, ērcītes, ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas un citus alergēnus un aizvāc tos no dzīvojamās zonas uz tvertni, kas parasti atrodas garāžā - lai palīdzētu uzlabotu iekštelpu gaisa kvalitāti.

Cik daudz pievades man nepieciešamas?

Vairumam māju nepieciešamas vienīgi trīs pievades, lai piekļūtu ar šļūteni un papildinājumiem jebkurai vietai. Ikviens stratēģiski novietots pievades vārsts ļauj sūkt putekļus aptuveni 65-75 kvadrātmetru rādiusā. Energoblokam ir papildu iebūvēta pievade vieglai uzkopšanai ap energobloku.

Cik maksā BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma?

BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma maksā daudz mazāk nekā jūs varat iedomāties. Aptuvenās pilnas sistēmas, kas uzstādīta jaunās vai esošās mājās, izmaksas ir sākot no aptuveni 1000 eiro. Un tā var palielināt jūsu mājas pārdošanas vērtību. Pajautājiem savam izplatītājam, lai tas veic bezmaksas aprēķinu BEAM sistēmas uzstādīšanai jūsu mājās.

Vai šļūteni ir viegli lietot?

BEAM uzkopšanas piederumi un šļūtenes ir ārkārtīgi viegli un izstrādāti visas mājas tīrīšanai, sākot no grīdas līdz griestiem. Atšķirībā no īsajām un neizturīgajām pārvietojamo putekļu sūcēju šļūtenēm, BEAM triecienizturīgās šļūtenes ir izstrādātas tā, lai tās izturētu ikdienas mezglošanos un sagriežanos.

Vai sūktspēja tiek saglabāta visā mājā?

Jā!  Pareizi uzstādīta BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma piedāvā vienādi spēcīgu tīrīšanas rezultātu pie jebkuras pievades, lai kāds būtu attālums no energobloka, un tā ar laiku nezaudē sūktspēju.

Kādi tīrīšanas papildinājumi un rīki ir pieejami?

BEAM piedāvā pilnu papildinājumu un rīku klāstu praktiski jebkādai uzkopšanas vajadzībai - sākot no
griestu ventilatora tīrītājiem līdz rokas elektriskajām birstēm un mazajiem putekļu sūcēja rīkiem datora klaviatūras
tīrīšanai. Pieejamas ir pat mājdzīvnieku kopšanas birstes, ko pievienot jūsu BEAM šļūtenei. Sīkāka informācija par papildinājumiem un aksesuāriem ir pieejama šeit vai pie jūsu vietējā BEAM izplatītāja.

Kur varu atrast tuvāko BEAM tirgotāju?

Tas ir viegli. Pārbaudiet mūsu „Atrast tirgotāju" sadaļu šajā mājas lapā. Jūs ātri un viegli atradīsiet autorizēto BEAM izplatītāju

Vai salauzta vārsta durvis iespējams nomainīt?

  1. Salauztu energobloka ierīci iespējams nomainīt pie autorizētā BEAM tirgotāja.
  2. Salauzta sienas vārsta durvis nozīmē to, ka jāmaina visa sienas vārsta priekšējā virsma. Standarta tipa priekšējo virsmu (tikai 230/240 zemsprieguma volti) var nomainīt pats mājas īpašnieks. Tiešā savienojuma ar elektrību priekšējā virsma (110/120 V augstsprieguma volti) jāmaina autorizētam BEAM tirgotājam vai elektriķim.

Vai iespējams nomainīt sabojātu šļūteni?

Ja šļūtenei ir bojāts slēdzis vai rokturis, autorizētais BEAM tirgotājs parasti var salabot šļūteni (ja šim modelim joprojām ir pieejamas maināmās detaļas). Tomēr šļūteni, kam ir bojāts vads, vai ieplīsušu šļūteni nav iespējams salabot, lai tā atkal ideāli darbotos un šādos gadījumos vislabāk ir nomainīt šļūteni.

Kā un kad mainīt jostu?/Kad mainīt birstes rullīti?

Birstes rullītis ir jāmaina tad, kad ierīces uzgalis vairs neuztver mazos gružus no paklāja, t.i., diegu pavedienus vai mazus papīra gabaliņus. Josta jāmaina tad, kad operators jūt, ka ierīces uzgalis vairs nekust uz priekšu, atrodoties uz paklāja, vai birstes rullīši nekust tik ātri. Vislabāk birstes rullīšus vai jostu mainīt pie autorizētā BEAM tirgotāja.

Esmu pamanījis smaku sava centrālā putekļu sūcēja caurulēs. Kas to izraisa un ko varu darīt lietas labā?

Reizēm jūsu centrālā putekļu sūcēja caurules var šķist izdalām smaku. Tas var notikt dēļ tā, ka caurulēs ir nedaudz mitrums, mājdzīvnieku spalvas u.c. Lai atsvaidzinātu caurules, varat iegādāties produktu, ko sauc par TORNADO salvetēm. Šīs iepriekš samitrinātās/aromatizētās mitrās salvetes var tikt iesūktas caurulēs no katras pievades jūsu mājās un arī caur automātiskajām liekšķerēm. TORNADO salvetes novērsīs nelielus aizsērējumus un smakas.
TORNADO salvetes iespējams iegādāties no jūsu vietējā autorizētā BEAM tirgotāja

Kāpēc mans energobloks nesāk darboties?

Varat ievērot šos soļus gadījumā, ja jums ir problēmas ar energobloka iedarbināšanu.


1. Izmantojot slēdzi ierīces sānā, ieslēdziet to manuālā pozīcijā un ierīce nekavējoties ieslēgsies. Ja ierīce ieslēdzas, turpiniet ar otro soli. Ja ierīce neieslēdzas, zvaniet savam vietējam autorizētajam BEAM tirgotājam.

2. Atslēdziet putekļu tīrīšanas ierīces zemsprieguma vadus.

3. Pārliecinieties, ka slēdzis ierīces sānā ir automātiskajā pozīcijā un ierīces strāvas vads ir ieslēgts kontaktrozetē. Varat pārliecināties, vai kontaktrozetes pārtraucējs vai drošinātājs nav atslēdzies.

4. Paņemiet knaibles un ielieciet ierīcē, ko atvienojāt no zemsprieguma strāvas, un viegli saspiediet. Ja ierīce ieslēdzas, varat pieslēgt atpakaļ zemsprieguma vadus un turpināt ar piekto soli. Ja ierīce neieslēdzas, kad zemsprieguma vadu gali ir savienoti, zvaniet savam vietējam autorizētajam BEAM tirgotājam.

5. Katra sienas vārsta iekšpusē (lielais caurums, kurā ir iesprausta šļūtene) ir divas kontakttapas. Šīs tapas pieskaras metāla gredzenam šļūtenes galā, kad tā tiek ievietota sienas vārstā. Sākot no sienas vārsta, kas atrodas vistuvāk ierīcei, operators var atvērt sienas vārsta durtiņas un paņemt karoti vai monētu un vienlaicīgi aizskart abas šīs kontakttapas. Ja ierīce ieslēdzas, aizveriet vārstu un turpiniet ar nākamo tuvāko sienas vārstu. Ja visi pārbaudītie sienas vārsti pienācīgi darbojas, turpiniet ar sesto soli. Jebkurā gadījumā, ja ierīce nesāk darboties, pieskaroties kontakttapām, mājas īpašnieks var sazināties ar autorizēto BEAM tirgotāju vai uzstādītāju.

6. Ievietojiet šļūteni sienas vārstā; ja esat ievērojuši iepriekš norādītos soļus, un šļūtene nespēj ieslēgt ierīci vai uzgali, jums nepieciešams sazināties ar savu vietējo autorizēto BEAM tirgotāju servisa nodrošināšanai.

Ņemiet vērā!Vienmēr sāciet ar putekļu sūcēju un tad meklējiet tālāk problēmu šļūtenē. Neizdošanās jebkurā brīdī norāda uz to, kur visticamāk rodas problēma.

Kāpēc mans energobloks neizslēdzas?

1. Pārliecinieties, vai ierīce ir ieslēgta automātiskajā (Auto) režīmā un ka sienas vārstā nav iesprausta neviena šļūtene.
2. Atvienojiet zemsprieguma vadu ierīces sānā, ja ierīce turpina darboties, tad pie vainas ir drukātās shēmas plates relejs un ir nepieciešams nomainīt visu drukātās shēmas plati. Ja ierīce izslēdzas tad, kad tiek atvienots zemsprieguma vads no ierīces, tad īssavienojums vai problēma zemsprieguma vados ir vadības sistēmā, un jūsu BEAM tirgotājam vai uzstādītājam būs tā jāatrod.

Ko man iesākt, ja sistēma ir aizsērējusi?

Aizsērējušas sistēmas gadījumā ievērojiet šādus norādījumus.
1. Iztukšojiet netīrumu savācēju.
2. Ar manuālo slēdzi ierīces sānā ieslēdziet to.
3. Sākot no ierīcei tuvākā sienas vārsta, atveriet sienas vārsta durtiņas un ļaujiet mitrajai salvetei tikt iesūktai jums no rokas. Ja salvete atgriežas netīrumu savācējā, turpiniet ar nākamo sienas vārstu. Ja kādā no vārstiem salvete neiziet cauri līdz netīrumu savācējam, tad varētu būt radies kāds nosprostojums. Šādā brīdī pie šī sienas vārsta varat pievienot citu putekļu sūcēju un mēģināt atsākt sūkšanu, lai attīrītu nosprostojumu, vai sazinieties ar BEAM tirgotāju, lai iztīrītu cauruli.

-->