Uzkopšanas rezultāts

 • Uzkopšanas ilgtspējības pētījumu profesionālās testēšanas laboratorija

  Iekštelpu gaisa kvalitātes pārbaužu rezultātu zinātniskais pētījums pierāda BEAM centrālo putekļu sūcēju pārākumu pār pārnesamiem putekļu sūcējiem.

  BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma nodrošina labāku iekštelpu gaisa kvalitāti salīdzinājumā ar pārnesamiem putekļu sūcējiem un ilgstošu, gandrīz kā jaunu uzkopšanas rezultātu saskaņā ar neatkarīgu pētījumu, kas salīdzināja īstermiņa un ilgtermiņa vadošo statenisko putekļu sūcēju un centrālo putekļu sūcēju sistēmu netīrumu savākšanas un izmešu rādītājus.

  Pētījums
  Veicot virkni pārbaužu, kas salīdzināja piecu vadošo statenisko putekļu sūcēju un BEAM Platinum® centrālā putekļu sūcēja sistēmas īstermiņa un ilgtermiņa netīrumu savākšanas un putekļu izmešu rādītājus, Profesionālās testēšanas laboratorijas Daltonā, Ga., tehniķi atklāja, ka divu vislabākās izpildes statenisko putekļu sūcēju netīrumu savākšanas rezultāti samazinājās par 10 līdz 14 procentiem no pārbaužu sākuma līdz beigām, savukārt BEAM sistēma saglabāja nemainīgu netīrumu savākšanas rādītāju.

  Atklājumi
  BEAM sistēma nodrošināja iespaidīgu un ilgstošu tīrīšanas jaudu no pētījuma sākuma līdz beigām,” apgalvo PTL prezidents Gerijs Esburijs (Gary Asbury).

  BEAM Platinum  saglabāja arī nemainīgus izmešu rādītājus, izmetot par 6,6 mikrogramiem vienā kubikmetrā mazāk ieelpojamo daļiņu visa pētījuma laikā, kas ir mazāk par jebkuru no pārbaudītajiem stateniskajiem putekļu sūcējiem. Trīs stateniskie putekļu sūcēji, kas saglabāja savu netīrumu iztīrīšanas jaudu, piedzīvoja būtisku filtrācijas samazinājumu, palielinot daļiņu emisiju, sākot no gandrīz divkāršota apjoma līdz vairāk par 4300 mikrogramiem vienā kubikmetrā.

 • Putekļu izmešu pārbaude

  Putekļu sūkšanas laikā izmestās daļiņas pēc atkārtotas lietošanas.

  Katrs no izpētītajiem produktiem tika pārbaudīts pilnīgi jaunos apstākļos un pēc atkārtotas lietošanas. PTL tehniķi lietoja katru produktu, lai izsūktu paklāju, kas saturēja aptuveni vienu litru netīrumus un gružus no iepriekšējām putekļu sūkšanām, pievienojot 50 gramus ISO standartam atbilstošus smalkos testēšanas putekļus, kas saturēja tik smalkas daļiņas, kā pelējuma sporas, putekļu ērcītes, ziedputekšņus un citus piesārņotājus, kas ir saistīti ar veselības problēmām.

  Pētījums ietvēra NASA uzlabotās rentgenstaru fluorescences (X-Ray Fluorescence jeb XRF) tehnoloģijas pielietošanu, kas sniedz precīzu no testēšanas paklāja izsūkto netīrumiem līdzīgo elementu analīzi. Saskaņā ar „KeyMaster Technologies”, Kennevika un Voša (Kennevick, Wash) firma, kas sadarbībā ar NASA izstrādāja rokas XRF skeneri, XRF tehnoloģijas pirmo reizi tika izmantotas pārbaudēs, kas analizēja grīdas apstrādes produktu tīrīšanas rezultātus.

  Netīrumu uzsūkšanas pārbaudes tika atkārtotas tik ilgi, kamēr ikviena pārnesamā putekļu sūcēja netīrumu tverte bija aptuveni līdz pusei pilna un iztīrīta 10 reizes, ievērojot ražotāju ieteikumus. Ikviens produkts, kad tas bija pilnīgi jauns, tika pārbaudīts arī jaunākās paaudzes emisiju kamerā, un pēc 10 ielādēm tika mērītas katra produkta putekļu sūkšanas laikā izmestās ieelpojamās daļiņas.

 • Netīrumu uzsūktspējas pārbaude

  Spēja tīrīt paklāju pēc 10 lietošanas reizēm.

  Pārbaudes secinājumu daļā uzfilmētā videofilmiņa parādīja arī to, ka visu produktu lietotāji var būt pakļauti putekļiem, kas radušies, iztukšojot savākšanas tvertni. Daudz lielāka izmēra BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmas savākšanas tvertni nepieciešams iztukšot retāk un tādēļ iespējams mazāk tikt pakļautiem putekļiem. Jo centrālā putekļu sūcēja sistēmas energobloks parasti tiek uzstādīts garāžā, tādējādi savākšanas tvertnes iztukšošana visticamāk neizraisīs atkārtotu netīrumu parādīšanos dzīvojamā zonā.

  „Electrolux Central Vacuum Systems” starptautiskais prezidents Lars Haibels (Lars Hybel) apgalvo, ka PTL pārbaužu rezultāti palīdz izskaidrot to, kāpēc alerģiskā rinīta pacienti, kas piedalījās nesenajā Kalifornijas universitātes Deivisā klīniskajā pētījumā, piedzīvoja ievērojamu alerģijas simptomu samazināšanos tad, kad viņi izmantoja BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu savas mājas uzkopšanā. Kalifornijas universitātes Deivisā pētījuma dalībniekiem tika reģistrēts 44 līdz 61 procentu miega, ar degunu saistītu, ar degunu nesaistītu, ar acīm saistītu un emocionālo simptomu uzlabojums; viņi bija aktīvāki un sastapās ar mazāk praktiska rakstura problēmām, pārnesamo putekļu sūcēju vietā tīrot ar BEAM centrālo putekļu sūcēju sistēmām.

  „Atbilstoša izmešu kontrole no centrālā putekļu sūcēja sistēmas nozīmē to, ka dzīvojamā zonā ir mazāk gaisā radušās daļiņas, kas izraisa alerģiskas reakcijas,” saka Haibels. „Tie māju īpašnieki, kas lieto BEAM centrāla putekļu sūcēja sistēmu, spēs saglabāt tīru māju, kurā ir mazāk alergēnu, un kas ir veselīgāka dzīves vide.”

  uzkopsanas-rezultats

-->