Par „BEAM/Electrolux”

Uzņēmuma vēsture

Kā „BEAM Electrolux Central Vacuum Systems” kļuva par pasaules vadošo centrālo putekļu sūcēju sistēmu ražotāju...

„BEAM Electrolux Central Vacuum Systems", kura galvenais birojs atrodas Šarlotē, NC (Charlotte, NC), savu darbību uzsāka kā uzņēmums „BEAM Manufacturing Co.", kas ražoja veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas un Doodlebug motorollerus, kas ieguva popularitāti Otrā pasaules kara laikā, kad stājās spēkā degvielas normēšana.

1957. gadā uzņēmums „BEAM Manufacturing Co." tika pārdots, un „Beam Industries" apvienojās ar „R.L.". Sempsons (Sampson) vadības priekšgalā. Kompānija koncentrējās tikai uz centrālo putekļu sūcēju sistēmām. Džons Koglans (John Coghlan), kurš 2006. gada martā pensionējās, 18 gadus vadīja „BEAM Industries" kā prezidents, lai tas kļūtu par nepārprotamu tehnoloģijas un tirgus līderi centrālo putekļu sūcēju nozarē.

Trešais uzņēmuma„BEAM Industries" prezidents Rasels S. Miniks (Russell S. Minick) pievienojās uzņēmumam 2006. gada jūnijā, solot strādāt, lai padarītu centrālo putekļu sūcēju sistēmas par jauno amerikāņu mājsaimniecību pamatelementu un veicinātu BEAM tirgus līderpozīcijas Kanādā un starptautiskā līmenī.

„Mūsu produkti spēlē nozīmīgu lomu zaļajā būvniecībā. Patērētāji vēlas veselīgāku dzīves vidi, un mēs varam palīdzēt būvniekiem to nodrošināt," sacīja Miniks.

2007.gada 1. janvārī uzņēmums „BEAM Industries" kļuva par „BEAM Electrolux Central Vacuum Systems", radot tādas centrālo putekļu sūcēju preču zīmes kā BEAM, Eureka un Electrolux.

BEAM centrālo putekļu sūcēju sistēmas ir pievilcīgas, pieejamas iebūvētās ierīces, kas šķiet pievilcīgas gan māju īpašniekiem, gan komerciālajam sektoram. Sistēma sastāv no energobloka/netīrumu savākšanas trauka, elektriskās birstes, šļūtenes un uzkopšanas piederumu apvienojuma visas mājas uzkopšanai.

Iepriekš sapakoti komplekti, detalizēta uzstādīšanas instrukcija un video padara BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu par viegli uzstādāmu pašrocīgi. Papildus jaunām mājām, 95 % no šodien esošajām mājām var tikt modernizētas ar centrālā putekļu sūcēja sistēmu.

BEAM veiksme ir tā darbinieku darba ētikas un centības rezultāts. Pateicoties to smagajam darbam, centībai un apņēmībai, „BEAM Electrolux Central Vacuum Systems"ir kļuvis par pasaules vadošo centrālo putekļu sūcēju sistēmu ražotāju un tirgotāju. Aptuveni vienu trešo daļu no visām centrālo putekļu sūcēju sistēmām ražo „BEAM Electrolux Central Vacuum Systems". Uzņēmums ir arī visu putekļu sūcēju kategorijas pasaules tirgus līderis. Beam, Electrolux un Eureka centrālo putekļu sūcēju sistēmas un aksesuāri tiek pārdoti vairāk kā 50 valstīs.

„Electrolux" ir pasaules lielākais putekļu sūcēju ražotājs.

„Electrolux izstrādā" un tirgo putekļu sūcējus kopš 1912. gada, un tam ir dziļa un plaša pieredze šajā jomā. Mēs vienmēr liekam lielāko uzsvaru uz to, lai mūsu produkti atbilst visaugstākajiem vides standartiem un mūsu klientu vislielākajām komforta un ērtības prasībām.

„Electrolux Central Vacuum Systems"ir pasaules vadošais centrālo putekļu sūcēju sistēmu ražotājs.

„Electrolux Central Vacuum Systems"kopš 1957. gada ražo tirgus vadošās centrālo putekļu sūcēju sistēmas.  „Electrolux Central Vacuum Systems" ir pasaules vadošais centrālo putekļu sūcēju sistēmu ražotājs un tirgotājs. Mēs ražojam aptuveni vienu trešo daļu no visām centrālo putekļu sūcēju sistēmām.