Atbalsts

Uzkopšanas padomi

Izmantojiet savu BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu, lai uzlabotu iekštelpu gaisa kvalitāti.

Uzkopšanas padomi

Izmantojiet savu BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu, lai uzlabotu iekštelpu gaisa kvalitāti.

Tradicionālā putekļu slaucīšana ir neefektīva un kaitīga.
Putekļu tīrīšana mājās vecmodīgā veidā ar lupatu un aromatizētajiem izsmidzinātājiem ir neefektīva un var būt kaitīga. Tas ir tādēļ, ka putekļi atkārtoti cirkulē, un dzīvojamā vide tiek pakļauta ķimikālijām, kas var būt ārkārtīgi bīstami alerģijas un astmas slimniekiem. BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmas putekļu tīrīšanas papildinājumi nodrošina lielāku jaudu putekļu tīrīšanai. BEAM sistēma 100 % gadījumu atbrīvo no sastaptajiem putekļiem, sīkām daļiņām, blaugznām, putekšņiem un citiem alergēniem un aizvada tos prom no dzīvojamās vides uz tvertni, kas parasti atrodas garāžā vai pagrabā. Regulāra un rūpīga uzkopšana ar BEAM sistēmu nozīmē to, ka elposiet vieglāk un tīrīsiet putekļus retāk.

Paklājs un tapsējums. Vai varat ar to sadzīvot?
Daži alerģijas un astmas slimnieki spēj panest paklāju, drapējumus, žalūzijas un tapsējumu, savukārt citi nevar.  To, vai šie priekšmeti jāaizvāc no mājas, nosaka jūsu ārsts. Vienīgi 20 % no pacientiem, kam tiek ieteikts aizvākt paklājus, to reāli arī izdara. Ar BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu šīs pārmaiņas var nebūt nepieciešamas. Konsultējieties ar savu ārstu.

VacPan. Aizslauciet netīrumus prom!
VacPan ir nepieciešama katrā mājā. Vairs nav nepieciešams noliekties, lai lietotu liekšķeri virtuvē, priekšnamā vai foajē. Vienīgi saslaukiet gružus pievades mutē, pieskarieties kājas slēdzim un netīrumi tiek aizslaucīti prom. Mūsdienīgais stils nav traucējošs tad, kad ierīce netiek izmantota. Nepieciešama profesionāla uzstādīšana.

Uzklikšķiniet šeit, lai noskatītos video par VacPan darbībā.

Ledusskapji. Nav labi alerģijas slimniekiem.
Ledusskapis darbojas kā spēcīgs magnēts, kas pievelk putekļus un alergēnus, kas paliek zem un aiz ierīces. Kad dzinējs tiek ieslēgts un izslēgts, netīrumi nokļūst gaisā, izraisot galveno alerģijas un astmas slimnieku kairinājuma avotu. Līdz šim putekļu tīrīšana ir bijusi sarežģīta tāpēc, ka ledusskapis ir jāatbīda. Tagad ar BEAM 90 cm rīku spraugām ir viegli iztīrīt zem un aiz ledusskapjiem un citām grūti pārvietojamām ierīcēm un mēbelēm. Šis šaurais papildinājums paslīd zem un aiz ierīces, lai ātri un viegli notīrītu nosēdušos putekļus, netīrumus un alergēnus.

Uzklikšķiniet šeit, lai noskatītos video par 90 cm garu rīku spraugām darbībā.

Arī mājdzīvnieku blaugznas var būt bīstamas.
Netīrumi, blaugznas un dzīvnieku spalvas var būt par galveno alerģijas un astmas slimnieku kairinājuma avotu. Daudzi ārsti iesaka atbrīvoties no mājdzīvniekiem mājās, tomēr vienīgi procentuāli neliela daļa no tiem, kam ārsti to iesaka, atbrīvojas no saviem mājdzīvniekiem. Ja ārsts ir noteicis, ka varat sadzīvot ar mājdzīvniekiem, BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma var palīdzēt uzlabot jūsu iekštelpu vidi. Būdama līdz piecām reizēm jaudīgāka par stateniskajiem putekļu sūcējiem, BEAM sistēma pilnībā atbrīvo no sastaptajiem netīrumiem, putekļiem un alergēniem dzīvojamās zonās.  BEAM mājdzīvnieku kopšanas rīks atbrīvo no mājdzīvnieku spalvām un blaugznām, kad kopjat/ķemmējat mazos vai lielos mājdzīvniekus.

Uzklikšķiniet šeit, lai noskatītos video par mājdzīvnieku kopšanas rīku darbībā.

 

Automašīnu apkopes komplekts
Izmantojot BEAM automašīnu apkopes komplektu, notīriet putekļus, netīrumus un gružus no paklāja, cietām virsmām un tapsējuma, padarot to par lielisku rīku jūsu automašīnas vai kravas automašīnas uzkopšanai. Daudzpusīgie papildinājumi, tostarp tapsējuma uzgalis, apļveida putekļu tīrāmā birstīte, rīks spraugām un kompaktie 8 collu līdz 32 collu šļūtenes pagarinājumi ar 360° pilna apgrieziena rokturi, novērš samezglošanos un padara viegli tīrāmus pat attālākos nostūrus.

Uzklikšķiniet šeit, lai noskatītos video par automašīnu apkopes komplektu darbībā.