Uzstādīšana jaunā mājvietā.

 • Uzstādīšana jaunā mājvietā.

  Profesionāla uzstādīšana vai pašrocīga uzstādīšana

  Gadījumā, ja ceļat vai plānojat celt jaunu māju, palūdziet savam būvniekam iebūvēt BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu. Jums būs jāapspriež energobloka/ netīrumu savākšanas tvertnes, vakumsūkņa pievadu (tur, kur ievietota šļūtene) atrašanās vietas katrā stāvā, kā arī vietas, kur uzglabāt šļūteni un papildinājuma komplektu. Viss, kas nepieciešams, ir vienīgi drēbja skapja palielināšana vai papildus platības paredzēšana skapim.

  Ja jūsu mājas būvniekam ir zināms BEAM, viņš var ieteikt ierīkot VacPan® automātisko liekšķeri virtuvē, blakus ārdurvīm, atpūtas vai veļas istabām, vai jebkur citur, kur plānojat grīdas ar cietām virsmām.

  Jūsu BEAM sistēmas uzstādīšana tiek veikta pēc tam, kad pabeigti santehniķu un elektriķu darbi, un pirms tiek uzklāts sausais apmetums. Ja jūsu būvnieks šobrīd neuzstāda BEAM sistēmas, apskatiet mūsu BEAM izplatītāju meklēšanas rīku šajā mājas lapā, lai atrastu sev tuvāko tirgotāju. Tirgotājs var veikt darbu ātri un kompetenti. Aptuvenās pilnas sistēmas izmaksas ir sākot no aptuveni USD 1000.

  Jūs varat arī izvēlēties uzstādīt savu BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu paši. Apskatiet Pašrocīgās uzstādīšanas lapu, kur atrodami norādījumi soli pa solim.