Kā uzstādīt

  • Kā uzstādīt

    Profesionāla uzstādīšana vai pašrocīga uzstādīšana Jaunās vai esošās mājās.

    BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma var tikt uzstādīta jūsu jaunajās vai esošajās mājās tikai dažu stundu laikā, neradot nekārtību un neizjaucot sienas. Nav nepieciešama ārēja vēdināšana. Aptuvenās pilnas sistēmas izmaksas ir sākot no aptuveni USD 1000

    Pašrocīga uzstādīšana

  • Uzstādīšana jaunā mājvietā.

    Profesionāla uzstādīšana vai pašrocīga uzstādīšana

    Gadījumā, ja ceļat vai plānojat celt jaunu māju, palūdziet savam būvniekam iebūvēt BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu. Jums būs jāapspriež energobloka/ netīrumu savākšanas tvertnes, vakumsūkņa pievadu (tur, kur ievietota šļūtene) atrašanās vietas katrā stāvā, kā arī vietas, kur uzglabāt šļūteni un papildinājuma komplektu. Viss, kas nepieciešams, ir vienīgi drēbja skapja palielināšana vai papildus platības paredzēšana skapim.
    Ja jūsu mājas būvniekam ir zināms BEAM, viņš var ieteikt ierīkot VacPan® automātisko liekšķeri virtuvē, blakus ārdurvīm, atpūtas vai veļas istabām, vai jebkur citur, kur plānojat grīdas ar cietām virsmām.
    Jūsu BEAM sistēmas uzstādīšana tiek veikta pēc tam, kad pabeigti santehniķu un elektriķu darbi, un pirms tiek uzklāts sausais apmetums. Ja jūsu būvnieks šobrīd neuzstāda BEAM sistēmas, apskatiet mūsu BEAM izplatītāju meklēšanas rīku šajā mājas lapā, lai atrastu sev tuvāko tirgotāju. Tirgotājs var veikt darbu ātri un kompetenti. Aptuvenās pilnas sistēmas izmaksas ir sākot no aptuveni USD 1000.
    Jūs varat arī izvēlēties uzstādīt savu BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu paši. Apskatiet Pašrocīgās uzstādīšanas lapu, kur atrodami norādījumi soli pa solim.

  • Uzstādīšana esošajā mājvietā.

    Profesionāla uzstādīšana

    Aptuveni 95 % no esošajām mājām, neskatoties uz to vecumu, var tikt modernizētas ar BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu. Veiksmes atslēga ir cauruļvadu sistēmas plānošana ar minimālu pievadu un līkumu (pagriezieni caurulē) skaitu, lai saglabātu darba laiku un izmaksas zemākajā iespējamā līmenī, vienlaikus sniedzot to putekļu sūkšanas elastību, ko piedāvā tikai centrālā putekļu sūcēja sistēma.
    Gadījumā, ja veicat pārplānošanu vai plānojat to darīt, ātrs zvans vietējam BEAM tirgotājam/izplatītājam ļaus iekļaut BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu jūsu plānos, nepārmaksājot par to. Jūsu BEAM tirgotājs/izplatītājs var nodrošināt profesionālu uzstādīšanu, ko veic apmācīti un pieredzējuši uzstādītāji, kas ir nozīmīga priekšrocība sistēmai, ko izmantosiet, iespējams, turpmākos 25 gadus.

  • Pašrocīga uzstādīšana

    Kā uzstādīt BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu. Septiņu soļu uzstādīšana

    Pirmais solis:
    sistēmas izvēle.

    Izvēlieties BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu, uzkopšanas piederumu komplektu un aksesuārus, kas vislabāk atbilst jūsu mājai un uzkopšanas vajadzībām. Lielākai ērtībai, pievienojiet VacPan automātisko liekšķeri virtuvē, priekšnamā vai vannas istabā.

    Otrais solis:
    aprēķiniet nepieciešamo pievadu skaitu. 

    Trešais solis:
    kur izvietot pievades.

    Viena pievade kalpo aptuveni 65-75 kvadrātmetru platībai. Jo mazāk pievadu, jo labāk lielākas jaudas nodrošināšanai. Un pārliecinieties, lai šļūtene sniedzas no pievades vārsta līdz visiem stūriem (un apkārt mēbelēm) istabās, ko vēlaties tīrīt ar putekļu sūcēju. Neierīkojiet pievades vārstus sienā, kur ir bīdāmās durvis, vai aiz durvīm. Ja vēlaties, pievades iespējams ierīkot grīdā.

    Ceturtais solis:
    cauruļu ierīkošanas plānošana.

    Plānojiet cauruļu ierīkošanu no BEAM energobloka līdz pievadu vārstiem. Ja iespējams, vislabāk ir izvadīt caurules zem grīdas. Būvēm, kurām nav pamatu, caurules var tikt izvadītas caur bēniņiem vai tehniskām telpām. Esošajā divu vai trīs stāvu mājā putekļu sūcēja caurules var tikt izvadītas uz augstākiem stāviem caur aukstā gaisa cauruļvadiem, skapju aizmuguri vai patrepēm, vai blakus kanalizācijas caurulei. Jaunbūvēs caurules var izvadīt caur sienas kniedēm pirms apmetuma uzklāšanas. Pārliecinieties, ka esat ieplānojuši, kur novietot BEAM energobloku - parasti garāžā vai pagrabā.

    Noderīgi padomi
    Tīrākām griezuma vietām izmantojiet cauruļu griezni.
    Izmantojiet 2-1,4 collu koka urbi, kas ir līdzīgs Forstnera urbim.
    Ja jums tāda nav, iznomājiet taisnleņķa urbi.

    Nepieciešamie rīki

      1. Apmetuma zāģis (izvēles)
      2. Elektroizolācijas lente/cauruļu izolācijas lente/kabeļu savilcējs
      3. Elektriskais urbis - 0,5 collas (1,3 cm) ar taisnleņķa galvu, ja iespējams
      4. Kabatas lukturis
      5. Forstnera koka urbis - 2-1,4 collas (5,7 cm)
      6. Āmurs
      7. Cilindrzāģis vai grieznis - 2-1,4 collas (5,7 cm)
      8. Plānsienu dimanta kronītis - 2-1,4 collas (5,7 cm) (izvēles)
      9. Metāla drēbju pakaramie
      10. Zīmulis
      11. Cauruļu/cauruļvadu grieznis vai zāģis un slīpzāģešanas sile
      12. Aizsargbrilles
      13. Skrūvgrieži (Phillips un plakanais uzgalis)
      14. Tērauda mērlente
      15. Koka un instalāciju detektors
      16. Saimniecības/bārdas nazis
      17. Vadu notīrītājierīce/vadu griezējs
      18. Koka kalts
      19. 30 collu (9,15 cm) auklas vai saites gabals
      20. Piektais solis:
        pievades vārstu uzstādīšana.

        Lai uzstādītu pievades vārstu esošai konstrukcijai, vispirms atrodiet sienas pamata plātnes centru. Tad no pagraba izurbiet caurumu sienas dobumā, izmantojot cilindrzāģi (neaizmirstiet uzlikt aizsargbrilles visa uzstādīšanas procesa laikā).

        Ir viegls veids, kā atrast sienas centru. Izmantojot daļu vada, kas nogriezts no drēbju pakaramā, izurbiet izmēģinājuma caurumu cauri paklājam vai cietai grīdas virsmai. Urbiet cik vien iespējams tuvu sienai —- virzot urbi nedaudz 45 grādu leņķī.

        Pagrabā apskatiet, kur drēbju pakaramais ir izurbies cauri. Izmēriet attālumu no drēbju pakaramā, lai noteiktu, kur atrodas sienas pamata plātnes centrs. Tad izurbiet caurumu sienas dobumā, izmantojot cilindrzāģi.

        Pirms cauruma urbšanas sienā ar kabatas bateriju un/vai slotas kātu pārbaudiet, vai sienas dobums ir brīvs no šķēršļiem pievades vārsta vēlamajā augstumā. Tad atzīmējiet uz sienas centru virs paraugcauruma, kas izurbts ar drēbju pakaramo. Tas būs pievades vārsta centrs.

      21. Nocentrējiet sienas pievades vārsta kronšteinu, iezīmējiet ārējo līniju un tad urbiet caurumu sienā. Piestipriniet sienas kronšteinu pie caurules līkuma.

        Pievienojiet zemsprieguma vadu pievades vārsta galviņai. Vada otrajā galā pievienojiet nelielu atsvaru un izvelciet vadu cauri caurumam uz pagrabu. Ielieciet pievades vārstu un kronšteinu sienā. Nostipriniet pievades vārstu tā, lai tas jāpaliec uz leju, lai atvērtu.

        Uzstādot pievades vārstus jaunceltnē, jāievēro tās pašas pamatprocedūras.

    Installation Step 5

    Sestais solis:
    caurules uzstādīšana.

    Nomēriet caurules garumu, lai pārliecinātos, ka griezuma vietas ir taisnas un tīras. Ar asu nazi vai smilšpapīru notīriet putekļus vai matus, kas var nosprostot netīrumus. Sākot ar pievades vārstu, kas atrodas vistālāk no energobloka, veiciet pārbaudes uzstādīšanu un tad salīmējiet kopā cauruļvadu daļas. Savienojiet cauruļvadu daļas līdz galvenajai līnijai, kas savieno ar BEAM energobloku. Savijiet kopā zemsprieguma vadus pa maģistrālo līniju. Palaidiet un savienojiet maģistrālo līniju ar BEAM energobloku. Uzstādot energobloku garāžā, izurbiet pārbaudes caurumu sienā, izmantojot vadu no drēbju pakaramā, lai pārbaudītu atrašanās vietu un šķēršļus. Tad izurbiet 2,5 collas lielu caurumu koka sijās virs mūra sienas starp pagrabu un garāžu. Savienojiet cauruļvadu sistēmu garāžā ar iekārtu.

    Installation Step 6

    Septītais solis:
    energobloka uzstādīšana.

    Uzstādiet BEAM energobloku, ņemot vērā tam pievienotos detalizētos norādījumus. Notīriet zemsprieguma vadu gadus, kas pienāk garāžā, un savienojiet tos ar energobloku. Pievienojiet energobloku sprieguma tīkla kontaktligzdai, piespiediet automātiskās vadības bloķēšanas manuālo slēdzi „Ieslēgt/izslēgt”, lai to pārbaudītu. Tad pievienojiet vieglo šļūteni, lai satīrītu netīrumus, kas radušies vārstu uzstādīšanas laikā.

    Apsveicam!  Jūs esat ceļā uz tīrākām un veselīgākām mājām!

    Pašrocīga uzstādīšana