Informācija par BEAM

Veselīgs dzīvesstils

Kalifornijas universitātes Deivisā veiktie klīniskie pētījumi pierāda, ka BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma samazina alerģijas simptomus.

Pētījums ir atklājis jaunu ārstniecības līdzekli alerģijas slimniekiem, kas nav medikaments - BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēmu. Klīniskie pētījumi, kas veikti Kalifornijas universitātē Deivisā, ir pierādījuši, ka BEAM sistēma sniedz ievērojamus atvieglojumus alerģijas slimniekiem.

Pētījums

Gaisa piesārņojums iekštelpās ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ko risina alergologi un kas rada problēmas viņu pacientiem. Centrālo putekļu sūcēju sistēmas bieži tiek rekomendētas piesārņotāju novēršanai. Pētnieki Kalifornijas universitātē Deivisā uzstādīja mērķi noteikt, vai centrālā putekļu sūcēja sistēma var atvieglot alerģijas simptomus.

Atklājumi

Pretēji parastajiem putekļu sūcējiem, kas recirkulē putekļus, BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma 100 % gadījumu likvidē sastaptos putekļus, ērcītes, ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas un citus alergēnus, un pārspēj parastos putekļu sūcējus, ļaujot atbrīvoties no alerģijas simptomiem.

Pētījumu rezultāti tika publicēti rakstā ar nosaukumu „Centrālā putekļu sūcēja sistēmas ietekme uz to pacientu dzīves kvalitāti, kas sirgst ar mājas putekļu izraisītu alerģisku rinītu”, kas publicēts Pētāmās alergoloģijas un klīniskās imunoloģijas vēstnesī*. Pētījums tika veikts Kalifornijas universitātes Deivisā Medicīnas skolas (Deivisa, Kalifornija, ASV) Reimatoloģijas, alerģijas un klīniskās imunoloģijas nodaļas medicīnas doktoru Stenlija M. Naguva (Stanley M. Naguwa) un M. Ērika Geršvina (M. Eric Gershwin) uzraudzībā.

Lasīt visu pētījumu 

 

atpakaļ