Par „BEAM/Electrolux”

Mūsu filozofija

Pārdomāta dizaina radītājs.

Vai atceraties, kad pēdējo reizi izsaiņojāt dāvanu, kas lika jums iesaukties: „Ak! Kā jūs to zinājāt? Tas ir tieši tas, ko es gribēju!” Tā ir sajūta, ko mēs, uzņēmumā „Electrolux”, meklējam, lai radītu ikvienam, kas izvēlas vai lieto kādu no mūsu produktiem. Mēs ieguldām laiku, zināšanas un rūpīgi pārdomājam, lai nojaustu un radītu ierīces, kas mūsu klientiem patiešām ir nepieciešamas un ko tie vēlas.

Šīs pārdomātās rūpes nozīmē radīt ko jaunu un vērienīgu. Nevis radīt kaut ko dizaina pēc, bet dizains, kas radīts, domājot par lietotāju. Mums pārdomāts dizains nozīmē padarīt ierīces vienkāršāk lietojamas un uzdevumus patīkamāk pildāmus, ļaujot klientiem pilnībā izbaudīt 21. gadsimta greznību - prāta vieglumu. Mūsu mērķis ir padarīt šo prāta vieglumu pieejamāku vairāk ļaudīm vairāk viņu ikdienas brīžos visā pasaulē.

„Electrolux” solījums „Domājot par jums” sniedzas tālāk par mūsdienu patērētāju vajadzībām. Tas nozīmē arī to, ka esam apņēmušies radīt ierīces, kas ir videi drošas - tagad un nākamajām paaudzēm.

„Electrolux”. Domājot par jums. Uzziniet vairāk par mūsu domāšanu www.electrolux.com