Par „BEAM/Electrolux”

Jaunumi

BEAM iezīmē 50 gadu jubileju ar nākamās paaudzes centrālo putekļu sūcēju, kam ir lielāka jauda, klusāka darbība un uzlabota iekštelpu gaisa kvalitāte.

2007. gada 5. februāris

BEAM Electrolux iezīmē savu zelta jubileju, nosakot zelta standartu jaudīgākai un klusākai tīrīšanas tehnoloģijai ar jauno BEAM Serenity®_3.0 centrālā putekļu sūcēja sistēmu.

BEAM Serenity_3.0 ir 50 gadu uzkopšanas jauninājumu produkts," apgalvo Īrijas uzņēmuma „BEAM Vacuum Systems" izpilddirektors Pets Kīnans (Pat Keenan), kas ir Eiropas vadošais BEAM sistēmu izplatītājs 25 gadu garumā. „Tā ir visu laiku jaudīgākā un klusākā centrālā putekļu sūcēja sistēma."

BEAM Serenity_3.0 piedāvā jauninājumu ikvienai centrālā putekļu sūcēja sistēmas sastāvdaļai, tostarp:

  • lielāka tīrīšanas jauda; BEAM Serenity_3.0 ir līdz pat 590 vatu uzsūkšanas jauda. Tas ir par 10 līdz 25 procentiem jaudīgāks tīrīšanas spēks salīdzinājumā ar konkurējošām sistēmām. Papildus jauda nozīmē to, ka tas tīra vairāk putekļus un alergēnus, nodrošinot tīrākas mājas, kas ilgāk saglabā tīrību.
  • Klusa darbība. BEAM Serenity_3.0 darbojas par trīs decibeliem klusāk salīdzinājumā ar konkurējošām sistēmām. Unikālā uzstādīšanas un amortizācijas sistēma, patentētā Quiet Pak izolācija un Sound Off slāpētājs samazina dzinēja troksni un sistēmas vibrāciju.
  • Uzlabota iekštelpu gaisa kvalitāte. BEAM Serenity_3.0 ir pirmā putekļu sūcēja sistēma ar savācējtrauku, kas novērš pelējuma veidošanos un augšanu. Sistēmas pretmikrobu īpašības kopā ar BEAM klīniski pierādīto spēju atbrīvot no alerģijām nozīmē veselīgāku iekštelpu gaisu.

Papildus satriecoši mūsdienīgajam sudrabkrāsas metāla sakausējuma dizainam BEAM piedāvā zelta BEAM  erenity_3.0 energobloku ierobežotā daudzumā, lai iezīmētu uzņēmuma 50 gadu jubileju centrālo putekļu sūcēju ražošanā.